Oferta Paintball

Główny cel naszej działalności to całościowa organizacja gry w paintballa w Koszalinie połączonej z imprezą integracyjną na najwyższym poziome organizacyjnym. Ty i Twoi znajomi lub Twoja firma nie musicie absolutnie nic przygotowywać, trenować, jedyny niezbędny i wymagany warunek to chęć dobrej i niezapomnianej zabawy w paintball. Również, równorzędnie z zadowoleniem bardzo istotne są dla nas Państwa finanse, z tego powodu oferowane ceny paintballa oraz imprez towarzyszących są najniższe w Koszalinie, a spotkania integracyjne i imprezy okolicznościowe wyceniamy indywidualnie do potrzeb i preferencji gości. Przy mniejszej grupie zainteresowanych grą w paintball proponujemy łączenie z innymi uczestnikami w celu uzyskania minimum 10 osobowej ekipy, która zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem w imprezach painballowych jest wymagana do stworzenia optymalnej atmosfery zabawy i adrenaliny na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i zagraj z rodziną, przyjaciółmi lub ekipą z pracy w paintball w Koszalinie, na postawionych przez siebie warunkach. Profesjonalnie przedstawimy możliwe, dostosowane do Państwa potrzeb warianty gry w paintball, organizację ogniska, grilla, imprezy integracyjnej i okolicznościowej, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań. Piękno zabawy oraz integracji w paintballu polega na wysokim stopniu emocji, głównie poprzez pozytywne cechy generowane podczas samej gry, jak również podczas spotkania przy ognisku, gdzie działania i przygody to często jedyny temat rozmów o paintballu.

W energetycznym wymiarze emocji, grę w paintball charakteryzuje aktywność (z tendencją do zachowań dostarczanych w płaszczyźnie stymulacji zewnętrznej), reaktywność emocjonalna (czyli tendencja do intensywnego reagowania na bodźce), wrażliwość sensoryczna (czyli zdolność reagowania na bodźce o niskiej wartości) oraz wytrzymałość (czyli zdolność adekwatnego reagowania na bodźce długotrwałe). Innymi słowy jest to niesamowicie ekscytujące spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich, bez względu na to ile celnych strzałów oddadzą i kto wygra.

W przypadku ponownego spotkania emocje nie będą mniejsze, ponieważ impreza paintballowa charakteryzowana jest również w wymiarze czasowym poprzez dwie zmienne charakterystyczne dla gry w paintball: żwawość (umiejętność coraz szybszego reagowania na zmieniające się czynniki zewnętrzne) oraz perseweratywność (czyli tendencję do kontynuowania lub powtarzania zachowań). Koncepcja naszej załogi to stworzenie warunków do wspaniałej zabawy opartej na zrozumiałych i przejrzystych zasadach gry w paintballa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez paintballowch w Koszalinie, nasze pole paintballowe jest profesjonalnie przygotowanym miejscem do gry w paintball, organizacji ogniska, grilla czy też imprezy integracyjnej lub okolicznościowej w Koszalinie.

Bezpieczne
Szaleństwo
W trosce o Państwa bezpieczeństwo painballowego szaleństwa zapewniamy stroje, akcesoria oraz markery najlepszych amerykańskich producentów tj. Tippmann Sports oraz Inspire Havoc. Korzystając z naszych usług w ramach imprezy painballowej w Koszalinie zapewniamy kompleksowy ubiór: maska, strój, rękawice, kamizelka na korpus, pas z magazynkiem oraz marker z wyposażeniem.
Komfort
Zabawy
Paintball Koszalin to jednocześnie komfort zabawy poprzez szeroką gamę akcesoriów paintballowych, profesjonalny serwis markerów paintball, a przede wszystkim szeroką gamę rozmiarów stroi ochronnych w tym dedykowanych dla Pań. Fachowa i kompetentna kadra Paintball Koszalin to ludzie z pasją, którzy chętnie doradzą, przygotują scenariusz i taktykę działania, a także poprowadzą na Państwa życzenie grę w paintballa zgodnie z obowiązującymi zasadami wybranego wariantu "world rules for paintballs games".