Paintball koszt zabawy

pakiet
podstawowy
119 PLN
200 kulek
Marker z pełnym wyposażeniem
Butla HP
Maska Helix Thermal
Kombinezon
Kamizelka ochronna dla Pań
rękawiczki ochronne
 
pakiet
standard
169 PLN
500 kulek
Marker z pełnym wyposażeniem
Butla HP
Maska Helix Thermal
Kombinezon
Kamizelka ochronna dla Pań
pas z magazynkami
rękawiczki ochronne
 
pakiet
hard
199 PLN
Zawiera pakiet standard
+ Mini catering
2 x kiełbaska, pieczywo, sosy, napoje
 
pakiet
dodatkowy
49 PLN
200 kulek
pakiet
dodatkowy
99 PLN
500 kulek

ŚWIECE DYMNE DO IMPREZY W CENIE PAKIETÓW !!!

OPRAWA PIROTECHNICZNA W CENIE PAKIETÓW !!!

W CENIE KAŻDEGO PAKIETU UBEZPIECZENIE NW GRACZA !!!

Koncentracja na konsolidacyjnym charakterze spotkania, pozwala na osiągnięcie zamierzonego głównego celu spotkania, czyli wyśmienitej zabawy, połączonej z niezapomnianymi emocjami które gwarantuje w Mielnie tylko paintball zorganizowanych na europejskim poziomie. Szerokie grono naszych klientów, w głównej mierze podkreśla specyficzny i wyjątkowy charakter przygotowania imprezy paintballowej. Do każdego przedsięwzięcia przygotowujemy się kompleksowo, nigdy nie działamy schematycznie, a nasze referencje są wyłącznie wynikiem pracy z pasją i hobbystycznym podejściem do gry w paintball. Wystarczy jeden telefon i wszystko będzie przygotowane na Państwa przyjazd, w zaskakująco niskiej i konkurencyjnej cenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, przygotujemy plan spotkania, koncepcję kilku imprez w formie np. zawodów paintballowch indywidualnie i zespołowo. Oprócz organizacji imprezy towarzyszącej grze w paintball, proponujemy również wydruk zaświadczeń dla uczestników, dyplomów udziału oraz pamiątkowych zdjęć z imprezy integracyjnej lub okolicznościowe. Paintball Mielno to trafiony pomysł na każdą okazję, organizowany przez zespół profesjonalistów w konkurencyjnej cenie, ale niekonkurencyjnych emocjach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, na pewno będą Państwo zadowoleni z przygotowanego scenariusz imprezy paintballowej.

Profesjonalna
Obsługa
Osobowość naszego zespołu uzbrojona jest bowiem w mechanizmy i wiedzę pozwalającą na dopasowanie charakteru imprezy paintballowej do dynamicznie zmieniających się warunków i kontaktów w grupie. Zatem, aby całościowo zapewnić profesjonalny i zabawowo repertuar spotkania z paintballem, każdorazowo instruktor z naszego teamu będzie sędzią w Państwa grze w paintballa. Pozwala to na bieżąco korygować zmieniające się wymagania i umiejętności poszczególnych członków drużyny paintballowej, z bezpośrednim uwzględnieniem integracyjnego charakteru spotkania z paintballem.